Setup Menus in Admin Panel

Jak budować skuteczny marketing, pomimo małego budżetu marketingowego i braku doświadczenia gdy jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na wymiernych efektach? Jak uchronić się przed wizerunkiem nachalnego sprzedawcy i stać się w oczach klienta niezależnym ekspertem?

Sam kiedyś wpadłem w pułapkę bycia sprzedawcą. Ludzie pytali mnie “ Skoro jesteś takim ekspertem to dlaczego mi sprzedajesz swoje usługi zamiast sprawić, że będę chciał je kupić?” To mnie zainspirowało! Na dole opisu możesz zobaczyć jakie efekty dała ostatnia kampania przeprowadzona na tej strategii! Z inwestycji rzędu 4300 pln zwrot wyniósł aż 133 000!

Gdy klienci widzą w Tobie eksperta, a nie sprzedawcę to zawsze wracają, a dodatkowo przy każdym kolejnym zakupie nie ponosisz nowych wydatków na pozyskanie sprzedaży.

Panuje powszechne przekonanie, że aby generować efekty takie jak wzrost sprzedaży i rozpoznawalności, by osiągnąć większe przychody w firmie to coś trudnego i niedostępnego dla  małej firmy. Przygotowałem kurs, który daje potrzebne kompetencje i udowadnia, że może to być bardzo proste.

Przygotowałem dla Ciebie kurs, w którym zawarłem skuteczną strategię, w której tłumaczę Ci krok po kroku jak i co zrobić, dzięki temu Twoje działania są świadome i generują coraz lepsze efekty.

Najbardziej na tej niezwykle skutecznej metodzie skorzystają przedsiębiorcy, którzy chcą pozyskiwać nowych klientów bez ryzyka, że zostaną zaszufladkowani jako “nachalni sprzedawcy”.  Niestety mocne napieranie do przodu i gonitwa za wynikami, które pozwalają nam rozwijać firmę czasem grozi takim stanem rzeczy. Ale znalazłem na to pewien sposób, który cały czas stosuję. Tak jak wspominałem – ten sposób sprawił, że tutaj jesteś i to czytasz, a to co czytasz – jest częścią tej strategii.

Jako osoby, które chcą lepiej żyć i zarabiać więcej musisz generować duże przychody, ale nie zawsze wydatki marketingowe dają założony efekt.

Co konkretnie otrzymasz?

Otrzymasz ode mnie sprawdzoną strategię, którą przygotowałem w taki sposób, żebyś w ciągu maksymalnie 7 dni zdobył całość potrzebnej wiedzy i wiedział, jak ją wdrożyć w praktyce.

 • nauczysz się jak działa ta strategia – na początku może wyglądać nieco magicznie, ale pokażę Ci co z czego wynika i dzięki temu nie tylko zrozumiesz, ale też zaczniesz ją wdrażać.
 • dowiesz się z czego się składa – ta strategia składa się z kilku etapów i nauczę Cię jak wdrożyć każdy z nich po to, abyś mógł ją stosować gdzie tylko zechcesz.
 • nauczysz się w praktyczny sposób przygotować każdy z jej elementów – konkretnie wytłumaczę Ci co i jak zrobić. Będziesz mógł śledzić na ekranie co robię, gdzie klikam i będę Ci opowiadał dlaczego to robię.
 • przeprowadzę Cię krok po kroku do tego, aby ta strategia została wdrożona u Ciebie i generowała Ci takie efekty jak u mnie!

Jakie są opinie klientów na temat mojej wiedzy i efektów?

dr n. med Łukasz Kmieciak

Marcin Dąbrowski, przedsiębiorca z 20 letnim doświadczeniem

 

Program kursu

FBF – Wstęp 00:00:00
FBF – Jak napisać post na bloga? 00:00:00
FBF – Jak napisać post reklamowy? 00:00:00
FBF – Jak przygotować profesjonalną grafikę? 00:00:00
FBF – Gdzie są Twoi klienci? 00:00:00
FBF – Pixel i Podsumowanie 00:00:00

Recenzje Kursu

N.A

oceny
 • 5 gwiazdek0
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

SKORZYSTAJ Z TEGO KURSU
 • 297,00 
 • 365 Dni
1055UCZESTNIKÓW

Postęp kursu