Setup Menus in Admin Panel

ZACZNIJ ZARABIAĆ GODNE PIENIĄDZE NA SWOJEJ WIEDZY.

dowiedz się co potrzebujesz, aby zacząć i rozwijać biznes, w którym głównym produktem jest Twoja wiedza. Dowiedz się jakie produkty ludzie chcą kupować, jak pozyskać klientów oraz jak uzyskać niesamowite zwroty z każdej zainwestowanej złotówki w taki biznes. Zainteresowany?

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla osób które chcą zacząć swój biznes oparty o wiedzę
 • dla osób, które chcą zrozumieć jak to jest możliwe, że ludzie zarabiają tak dużo pieniędzy w internecie,
 • dla osób, które chcą zbudować mądry, dojrzały i rentowny biznes, który działa niemal z automatu,
 • dla osób, które chcą spróbować sił jako przedsiębiorcy, ale boją się jeszcze zrezygnować z etatowej pracy,

Dlaczego warto abyś zainwestował w ten kurs?

Wiele osób, które próbuje budować biznes w oparciu o wiedzę, taki jak kursy, szkolenia, produkty edukacyjne czy specjalistyczne usługi po prostu żyje w biedzie. Być może to dla Ciebie zabrzmi pysznie, ale jak to jest możliwe, że eksperci o super wiedzy zarabiają 3-5-10 czy nawet 20 tysięcy pracując u kogoś? Albo jak to jest możliwe, że jeden trener zarabia więcej od drugiego, pomimo, że mają taką samą wiedzę? Jak to jest, że część ekspertów zapracowuje się na śmierć, a inni tworzą systemy, które raz uruchomione generują zyski tygodniami, miesiącami, latami, a czasem nawet więcej niż dekadę?

Odpowiedzią na to wszystko jest przemyślany model biznesowy oraz narzędzia, które ten model napędzają. Które ściągną z Ciebie wiele powtarzalnej pracy. Które pozwolą Ci godnie zarabiać i mieć czas na Twoje pasje, rodzinę czy na angażowanie się w działania dobroczynne?

Co zyskasz inwestując w ten kurs?

Potrzebną wiedzę do tego, że zacząć realizować marzenie o własnym, rentownym biznesie, który oprócz pieniędzy daje Ci jeszcze wolność w postaci czasu, który możesz zaangażować w coś, co jest więcej warte niż pieniądze.

Dowiesz się jakie produkty klienci kupują i w jakiej kolejności to robią. Dzięki temu będziesz mógł ułożyć cały swój model biznesowy i strategię w taki sposób, aby wyciągnąć maksa z pracy, którą wykonujesz.

Dowiesz się jak wycenić produkty. Bardzo wiele firm ma wyłącznie tzw. produkty główne. Skupiają się na sprzedaży konkretnych produktów lub usług. Ty dowiesz się jak zrobić tak, aby jeden klient kupował od Ciebie kilka produktów zanim kupi ten główny. Nauczysz się jak budować zaufanie i biznesową relację.

 

A na koniec powiem Ci tylko, że ja zacząłem cały projekt bartoszmankowski.com za kwotę 3000 pln i że już w pierwszym miesiącu wygenerował on ponad 3 razy więcej, a ta inwestycja w 45 dni zwróciła się 7 krotnie. Stosowałem właśnie te metody, które są w tym kursie.

Zadaj sobie jedno ważne pytanie:

Dlaczego teraz jest najlepszy moment, aby zacząć coś robić w tym temacie?

Program kursu

Zarabianie na wiedzy – Wstęp + cele 00:00:00
Zarabianie na wiedzy – Produkty 00:00:00
Zarabianie na wiedzy – Model biznesowy 00:00:00
Zarabianie na wiedzy – Strony wyjaśnienie 00:00:00
Zarabianie na wiedzy – strony i narzędzia 00:37:00

Recenzje Kursu

N.A

oceny
 • 5 gwiazdek0
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

SKORZYSTAJ Z TEGO KURSU
 • 1 570,00 
 • 365 Dni
59UCZESTNIKÓW

Postęp kursu